הלוואות לשכירים

הלוואות לשכירים בהוראת קבע בלבד עד 150.000אלף ש"ח לכל מטרה
התנהלות האזרחים בישראל אינה פשוטה מבחינה כלכלית כיום. אחת האוכלוסיות הפגיעות ביותר היא אוכלוסיית השכירים, כאשר לא מעט אנשים המשתייכים אליה נתקלים במצב בו ההוצאות גדולות בהרבה מההכנסות, עד כדי כך שגם רכישות נקודתיות דורשות מאמצים לא מבוטלים מצידם. על מנת לשחרר מעט את החבל הכלכלי שמונח סביב הצוואר, רבים מאותם שכירים מעוניינים לדעת מהן האפשרויות העומדות בפניהם לקבלת הלוואה.

החדשות הטובות הן שיש בנמצא פתרון, ואפילו יעיל במיוחד. הפתרון הזה הוא מתן הלוואות לשכירים, בהוראת קבע, עד לסכומים של 150,000 ש''ח.

התנאים האידיאליים להלוואה

ההלוואות שיובאו בסקירה הנוכחית נחשבות למשתלמות מבין כלל הפתרונות הפיננסיים המוצעים כיום. זה מתחיל עם רמת הביטחון של ההלוואות, הנחשבת לגבוהה ביותר האפשרית, בין השאר, מכיוון שהן מחזיקות באישור של משרד האוצר. ההלוואות נחשבות למהירות ובעלות הליך אישור פשוט יחסית, ולו מכיוון שאת חלקן הגדול ניתן לקחת מבלי שיש צורך בערבים או בבטחונות. הדבר שונה, כמובן, מההליך ה"מסורתי" הנדרש דרך הבנקים, במסגרתו יש צורך לספק הרבה מאד בטחונות: עובדה זו לא רק מאריכה את הליך אישור ההלוואה, אלא גם מקטינה את הסיכויים לכך, לעיתים בצורה משמעותית.
בנוסף לכך, ההלוואות הינן בהוראת קבע, כאשר הריבית בהן נחשבת לנמוכה באופן יחסי: ריבית שנתית הנעה בין 5% ל-8% (ללא פריים).

המשמעות הישירה של כך היא שההליך ההחזרה של כספי ההלוואה נחשב לפשוט יותר, מבלי שהשכיר שלקח אותה נדרש לשלם סכומים הגבוהים בצורה משמעותית ממה שקיבל בפועל.

ההלוואות האמורות מציעות גמישות, מצרך מבוקש נוסף בשדה המשחק הפיננסי. את ההלוואה ניתן לפרוס לפרקי זמן ארוכים ונבדלים, כולל לתקופה של מספר שנים לפחות, עובדה המקלה על השבת הכספים לגורם שהעניק אותה.

כיום לאחר כניסת החוק בשנת 2019 "נתוני אשראי" לכל לקוח יש ציון בדוח נתוני אשראי שלפיו נמדדת הריבית של הלקוח, חברת פיקסמן פיננסים במהלך בדיקת התיק בודקת את דוח נתוני אשראי כדי לראות מה ציון הלקוח ובמידה ורואים שהציון טוב הלקוח יקבל ריבית בהתאם, ובמידה ואין ציון טוב אנו נעשה הכול ע"מ שגם לקוח עם ציון לא טוב יקבל את הריבית הטובה ביותר.

כמובן שלקוחות שהם מסורבי בנק כגון: שיש להם צ'קים חוזרים או הוראות קבע חוזרות או פשיטות רגל בעבר או מוגבלים או מוגבלים לשעבר לא יוכלו לקבל הלוואה לכל מטרה הלוואות סולו, אבל אנו נוכל לבדוק זכאות להלוואה כנגד שעבוד דירה.

1.הלוואות חוץ בנקאיות
2.הלוואות גישור
3.הלוואות לחובות
4.
הלוואות לשכירים
5.הלוואות לעובדי מדינה
6.
הלוואה חוץ בנקאיות
7.הלוואות ללא ערבים
8.
הלוואות מחברת ביטוח
9.הלוואות בהוראת קבע
10.הלוואות לחופשה
11.
סיוע בקבלת הלוואה
12.
הלוואות למורים
13.ה
לוואות חוץ בנקאיות לכל מטרה
14.הלוואות לשיפוץ הדירה
 

פיקסמן פיננסים