פיקסמן פיננסים נותנים לך אשראי

משכנתאות בנקאיות image
משכנתאות בנקאיות
ועכשיו חדש!!מחזור הלוואות קיימות עד סכום של 500.000 אלף ש"ח לבעלי נכס בלבד שסכום המשכנתא שלהם עד 55%מערך הנכס לפרטים צרו עמנו קשר
חברת פיקסמן חקרה את נושא הלוואות וגילתה שלקוח לוקח הלוואה על הלוואה הוא גורם לנזק בלתי הפיך,מה שנכון לעשות זה מחזור הלוואות ע"י שעבוד הנכס,
מה שיגרום להרבה שקש נפשי ולהלוואה אחת שתסגור את כל האשראי ולעוד תוספת במידת הצורך פנו אלינו כעת ע"מ לקבל את ההצעה המשתלמת ל-מחזור משכנתא בשוק.

תהליך בחירה של משכנתאות הוא אינו תהליך פשוט, וזאת מכמה סיבות שונות.
ראשית, מגוון ההצעות השונות אשר קיימות כיום בשוק עבור משכנתאות הוא די עשיר ומגוון, וזאת לא רק בגלל כמות הבנקים אשר קיימים בשוק ומציעים מסלולי משכנתאות עבור כלל האזרחים, אלא גם בגלל העובדה שכל בנק, מצידו, מציע קשת רחבה ביותר של מסלולי משכנתאות שונים, מה שהופך את תהליך הבחירה ללא פשוט בכלל.
הבנקים, מצידם מציעים את שירותי ייעוץ משכנתאות, במטרה להקל על הלקוח, כך שיוכל לקבל את כל המידע הנחוץ לו, לצד הסברים מפורטים אודות היתרונות והחסרונות אשר טמונים בכל הצעה, כאשר אצל היועץ בהחלט תוכלו לקבל מידע רב הרלוונטי לקבלת החלטה אודות משכנתאות. יחד עם זאת, הדבר אינו פותר אתכם מביצוע עבודת בית בעצמכם, גם לאחר קבלת הייעוץ מיועץ משכנתאות.
בין הפרטים הרלוונטיים שאותם יש לבדוק בעת תהליך בחירת משכנתאות ישנם פרטים כמו:
• גובה ריבית של משכנתאות - מאחר שמדובר על סכום גבוהה במיוחד עבורו תתחייבו לפרק זמן של כמה עשרות שנים, אשר מגיע למאות אלפי שקלים ואף למעלה מכך, הרי שכל עשירית האחוז תצטבר לאלפי שקלים ויותר מכך, לכן חשוב מאוד לבדוק היטב את גובה הריבית ולהתעקש על הריבית הנמוכה ביותר
• אופן חישוב הריבית - גם לאופן חישוב הריבית יש השפעה ישירה על גודל הסכום אותו תחזירו בסופו של דבר, שכן אופן חישוב הריבית משפיע על גובה הריבית וכתוצאה מכך גם על גובה ההחזר הסופי בו תיאלצו לעמוד.
• מסלולי הלוואה - ישנו שפע של מסלולי הלוואה שונים, כאשר לכל מסלול יש את היתרונות והחסרונות שלו. ישנם מסלולים שונים המתאימים לקבוצות שונות, כאשר בין המסלולים השונים ניתן למצוא מסלולים בנתאים נוחים במיוחד לקבוצות עובדים, כך שבעזרת חיפוש מעמיק תוכלו למצוא מסלולים משתלמים במיוחד.
• ביטוח משכנתאות - אחד התנאים לקבלת משכנתא הוא קיומה של פוליסת ביטוח משכנתאות אשר באה להבטיח את יכולת העמידה שלכם בהחזר תשלומים במידה וחלה פגיעה בכושר העבודה שלכם כתוצאה מתאונה, כתוצאה ממחלה או כתוצאה מסיבות אחרות. פוליסת ביטוח משכנתאות אינה מהווה עירבון רק עבור הבנק אשר מעניק לכם את המשכנתא והיא מהווה עירבון גם עבורכם, כך למשל, במידה ואחד מבני הזוג נפטר, חלילה, פוליסת ביטוח משכנתאות תכסה את החוב שלכם כנגד הבנק ותחזיר את החוב במקומכם.
משכנתא היא כנראה ההלוואה הגדולה ביותר אותה תנטלו במהלך החיים שלכם, וזאת משום שמדובר על סכומים של מאות אלפי ואף מליוני שקלים, ולכן, לפני שאתם מחליטים על נטילת משכנתא חשוב מאוד לעשות עבודת הכנה טובה ומעמיקה ביותר, על מנת להבטיח שאתם מקבלים את המסלול הטוב והמשתלם ביותר עבורכם.
כיום, רכישת דירה הפכה לפעולה נגישה יותר, וכך גם האפשרות לדלות מידע רלוונטי אודות המשכנתא אותה תנטלו, התנאים בהם תקבלו אותה, אפשרויות של מיחזור המשכנתא שלכם, פרעון מוקדם של המשכנתא, צפי תשלומים עתידיים, הצמדות וחישובי ריבית ועוד.
טיפים לפני לקיחת משכנתא    
ראשית, חשוב כמובן למצוא את הנכס עוד לפני שמבצעים בקשה לקבלת משכנתא. חשוב להבין בדיוק מהו הנכס, מה עלותו אל מול שווי השוק שלו, רישומים בטאבו ואת כל יתר הפרטים הטכניים אשר רלוונטיים לנכס עצמו. כמובן שתנאי הכרחי לקבלת משכנתא הוא קיומו של הון התחלתי, שכן אין אפשרות כיום במדינת ישראל לקבל מאה אחוז עבור כל הסכום של עלות הנכס. ההון ההתחתי בגין קבלת משכנתא צריך לעמוד על סכום של לפחות עשרים אחוז משווי הנכס, כאשר במקרים מסויימים תוכלו לקבל משכנתא על תשעים אחוזים מהעלות, אך מקרים אלה הם נדירים למדי.
לפני הפנייה אל הגוף המימוני מומלץ שתעשו חשבון באופן עצמאי על גובה הסכום אותו תבקשו לקבל. תוכלו להתעדכן על כל המסלולים הרלוונטיים הקיימים של המשכנתאות השונות אותן מציעים הבנקים לגבי אופן חישוב הריבית, משכנתא צמודה למדד, בריבית קבועה או משתנה ועוד.
מומלץ שתבצעו הערכה מדוקדקת של יכולת ההחזר והכח הכלכלי אשר עומדים לרשותכם, על מנת להבהיר את המצב הפיננסי עד כמה שניתן. חשוב לזכור שמשכנתא היא הלוואה לטווח ארוך.
תוכלו אף להעזר ביועץ משכנתאות חיצוני, או יועץ משכנתאות של הבנק עצמו, כאשר יועץ המשכנתאות יוכל לסייע לכם להתאים את סוג המסלול לרצונות, הצרכים, צפי ההכנסות והיכולת הפיננסית שלכם.
פרט חשוב ביותר בעת נטילת משכנתא זהו ביטוח המשכנתא אותו מחייב הבנק כתנאי לקבלת אישור. ביטוח משכנתא מהווה פוליסת ביטוח הן עבורכם והן עבור הבנקים, כך שבמידה ויפגע כושר ההחזר שלכם מסיבה כזו או אחרת, הרי שאתם תהיו מבוטחים שיהיה מי שיחזיר את הכסף במקומכם, והבנק יהיה בטוח שההלוואה שלו לא תיעלם, ויהיה מי שישלם עבורה. מאחר וביטוח משכנתא יכול להסתכם בסכומים לא קטנים, חשוב מאוד לבצע השוואה בין ההצעות השונות של חברות הביטוח.
משכנתא חוץ בנקאית
תחום המשכנתאות נשלט ברובו כיום על ידי הבנקים, אך קיימת אפשרות נוספת, משכנתאות חוץ בנקאיות אשר לא מתקבלות דרך בנקי המסחר.
משכנתאות חוץ בנקאיות הן אפשרות העומדת בפניכם במידה והבנקים סגרו את דלתותיהם בפניכם, משכנתאות אלה מתאפיינות בעיקר בכך שהן פחות מתעניינות בעבר הבנקאי, אלא ניתנת יותר התייחסות לנכס אשר אותו אתם מעוניינים לרכוש.
משכנתא חוץ בנקאית
משכנתא למוגבלים  
מסיבות כאלה ואחרות, ישנם אנשים אשר נאלצים להתמודד עם הגבלת החשבון שלהם כתוצאה מאי עמידה בתשלומים, חריגה מוגזמת ממסגרת האשראי, שיקים שחזרו או סיבות אחרות אשר גרמו נזק בחשבון הבנק שלהם, או שכתוצאה מהם נגרם נזק לצד ג'  והבנק למעשה יוצר הגבלה על החשבון.
משכנתא למוגבלים
הוצאה מכונס נכסים   
באילו מקרים צריך כונס נכסים? במקרה בו אדם צבר חוב כלפי צד ג', או שנמצא ברשותו נכס אשר שייך לצד ג' ויש חשש שאותו אדם לא יחזיר את חובו, או לחלופין, יעקור ממדינת ישראל, כך שלא ניתן יהיה למצוא אותו ולא יחזיר את הנכס או את חובו, יוכל צד ג' לפנות לרשות שיפוטית או ללשכה להוצאה לפועל לבקשת סיוע בגביית החוב    
הוצאה מכונס נכסים

1.הלוואות חוץ בנקאיות
2.הלוואות גישור
3.הלוואות לחובות
4.
הלוואות לשכירים
5.הלוואות לעובדי מדינה
6.
הלוואה חוץ בנקאיות
7.הלוואות ללא ערבים
8.
הלוואות מחברת ביטוח
9.הלוואות בהוראת קבע
10.הלוואות לחופשה
11.
סיוע בקבלת הלוואה
12.
הלוואות למורים
13.ה
לוואות חוץ בנקאיות לכל מטרה
14.הלוואות לשיפוץ הדירה