הלוואה לעסק-פיקסמן פיננסים הינה חברה מקצועית שמסדרת הלוואה לעסק לכל מטרה בתנאים טובים בהוראת קבע,באישור משרד האוצר פנה אלינו כדי לקבל הצעה.

הלוואות לעסק image
הלוואות לעסק עד סכום של 3.000.000 מליון ש"ח
כאשר חברה מקצועית כמו פיקסמן פיננסיים מקבלת פניות מלקוחות להלוואות בסדר גודל מסוים כמובן כי היא עושה את כל המאמצים על מנת לקבל ללקוח שלה את האישור המדובר. אבל התהליך איננו בהכרח פשוט וקל ולעיתים החברה עושה מאמצים עילאיים הרבה יותר ממה שהלקוח יודע שהיא עושה עבורו.
ראשית חשוב מאוד כי הלקוח יבצע מילוי של כל הפרטים והמידע שחשוב שיהיה לחברה אודות הלקוח, ואז החברה מתחילה להגיש את הניירת הזאת בשלל גופים כמו בנקים (כאלה שהלקוח איננו לקוח בהם), חברות ביטוח, חברות אשראי וחברות מימון. אין ספק בכלל שחשוב לתת את כל המידע הרלוונטי וגם את המידע שנראה לנו לא רלוונטי. כמובן כי אם יש לנו עסק משגשג ואנחנו יודעים שאנחנו מכניסים מחזורים ממש גבוהים אבל שכחנו לציין שיש נגדנו תיק הוצאה לפועל - מדובר בבזבוז זמן שלנו ושל החברה לכן כדאי להגיד את כל המידע מראש, החברה כבר תכוון אותנו האם זה משהו שיכול להוות מכשול או משהו שאפשר להסתדר איתו. ככה או ככה שקיפות היא מילת המפתח.
תוך כמה ימים החברה משיבה ללקוח היכן הדברים עומדים באם ישנם גופים אשר החזירו תשובות חיוביות או שליליות וכמובן איך להתקדם מאותה הנקודה באם יש להיכן להתקדם. כמובן כי כאשר ישנה תשובה חיובית והלקוח מאשר כי הוא מסכים לתנאים ולאופן ההחזר שמוצע לו על ידי אותו גוף פיננסי החברה מקשרת בין הלקוח לבין אותו גוף אשר מעניק ללקוח את ההלוואה וחתימת הניירת מתבצעת כמו גם ההסכם על אופן ההחזר של ההלוואה.

פנו עוד היום אל אחד מנציגי החברה בפיקסמן פיננסיים ואין ספק כי גם בתור לקוחות קיימים או לקוחות חדשים תהיו מרוצים ממגוון האפשרויות שיש לנו להציע עבורכם.

1.הלוואות חוץ בנקאיות
2.הלוואות גישור
3.הלוואות לחובות
4.
הלוואות לשכירים
5.הלוואות לעובדי מדינה
6.
הלוואה חוץ בנקאיות
7.הלוואות ללא ערבים
8.
הלוואות מחברת ביטוח
9.הלוואות בהוראת קבע
10.הלוואות לחופשה
11.
סיוע בקבלת הלוואה
12.
הלוואות למורים
13.ה
לוואות חוץ בנקאיות לכל מטרה
14.הלוואות לשיפוץ הדירה
 
15.הלוואות און ליין