פיקסמן פיננסים נותנים לך אשראי

הלוואות ללא ערבים
הלוואות ללא ערבים-ניתן לקבל דרך המערכת הבנקאית או דרך חברות חוץ בנקאיות. ההלוואות ניתנות לשכירים, לסטודנטים ובעלי עסקים בהתאם למדיניות הגוף המלווה.
כל בנק מכוון עצמו למגזר אחר באוכלוסיה ולשם הוא מכוון את ההלוואות הניתנות בתנאים מיוחדים. בנק דיסקונט, מעניק הלוואות בריבית של כ-3% שנתי לעובדי מדינה בסכומים של עד 150,000 ₪ בנק אוצר החייל מעניק הלוואות בתנאים מיוחדים למשרתי צבא הקבע. בנק מסד מעוניין בעובד הוראה וכך הלאה.
למערת הבנקאית חשובה הסיבה שבגינן מבוקשת ההלוואה, בהתאם לסיבת ההלוואה יקבע החלטה של הבנק להיעתר לבקשה. הבנקים מוכנים לתת הלוואות תמורת שעבוד נכסים, לכיסוי התחייבויות של הבנק או של כרטיסי אשראי בנקאיים. ההלוואות ניתנות בסכומים של עד 80,00 ₪ ללא ערבים.
הבנקים חשופים פחות לסיכון מהמערכת החוץ בנקאית, בגלל היסטוריית האשראי של הלקוח, שמתועדת אצלם לאורך השנים, ברוב המקרים הדרישה היחידה תהיה, העברה חלק מפעילות של הלקוח לבנק המלווה. ההלוואות ניתנות לתקופה של עד 5 שנים. כאשר הסיבה לבקשת ההלוואה לא מקובלת עיי' המערכת הבנקאית בגלל מדיניות הבנק, ניתן לפנות לקבלת הלוואה מחברות חוץ בנקאיות כדוגמת חברת כלל מימון או מחברות כרטיסי אשראי. חברות אלו נותנות הלוואות לכל מטרה לתקופה של עד 5 שנים. הריביות על הלוואות אלו גבוהות יותר מאשר הלוואות דרך המערכת הבנקאית, בגלל הסיכון שהגופים החוץ בנקאיים חשופים אליו: חברות אלו לא מקבלות שום ביטחונות או ערביות מהלקוח תמורת ההלוואה.
היתרון בהלוואה דרך חברות כרטיסי אשראי היא המהירות בקבלת ההלוואה. ההלוואה יכולה להיכנס לחשבון הבנק של מבקש ההלוואה תוך 72 שעות מרגע הגשת הבקשה להלוואה. ההלוואה מחברה חוץ בנקאית, מתקבלת בחשבון, של הלקוח ומשולמת בהוראת קבע, משום כך הבנקים מודעים לגובה והקף ההתחייבויות שלו לחברות חוץ בנקאיות ובהתאם לכך הם מדרגים את האשראי של הלקוח בבנק. חשוב להתייעץ אם מומחה לאשראי, כדי להתאים את צרכי המימון של הלקוח לגוף ממנו יוכל לקבל אשראי בהתאם לנתונים שלו, בתנאים הטובים ביותר.
ליצירת קשר ולפרטים נוספים לחץ כאן