פיקסמן פיננסים נותנים לך אשראי

הלוואות ללימודים image
הקרב על הלוואות לסטודנטים
סטודנטים הם קהל צרכני אטרקטיבי למערכת הבנקאית והחוץ בנקאי: מצד אחד הסטודנטים זקוקים לאשראי גבוהה אך מצד שני פוטנציאל ההשתכרות שלהם בתווך הרחוק הוא גבוה. הבנקים והגופים החוץ בנקאים מחזרים אחרי קהל הסטודנטים באדיקות ומציעים להם הלוואות לסטודנטים.
הלוואות לסטודנטים - יעזרו מאד בחיי היום יום
במחקרים שבוצעו התברר כי שכר הממוצע של קהל הסטודנטים עומד על כ- 3000 ₪ לחודש, מצד שני רמת ההוצאות חודשיות שלהם עומד על סך שבין 4000 ₪ ל- 6,000 ₪ בחודש.
פער זה שבין רמת ההוצאות להכנסות, יוצר קהל צרכני פוטנציאלי בשביל הלוואות לסטודנטים, שיכול להעשיר את קופת המערכת הפיננסית של נותני האשראי במשק. גם השנה שכר הסטודנטים יעמוד על סך 9,979 ₪ לשנת לימודים ולא מעט מלומדי ההשכלה הגבוהה יצטרכו לקחת הלוואות לסטודנטים כדי לממן את הלימודים ושאר הוצאות מחיה.
העלות של מימון שנת לימודים לסטודנט עומדת כיום על סך 30,000 ₪ ומכילה את שכר הלימוד, הוצאות לדמי הרשמה, צילום, אבטחה והוצאות על קורסים מחוץ לאוניברסיטה שעומדת על סך כ- 2,000 ₪ בשנה, הוצאות מגורים, נסיעות וכלכלה.
ממוצע האשראי שנלקח ע"י סטודנטים שלומדים באוניברסיטאות עומד על כ- 13,000 ₪ בשנה ואילו אלו מבין הסטודנטים הלומדים במכללות לווים כ- 35,000 ₪ בשנה, פוטנציאל הלוואות לסטודנטים גדל משנה לשנה בגלל העלויות המתייקרות והקושי של הסטודנטים לממן את עצמם לבד.
הלוואות לסטודנטים - תיכנון הוא שם המשחק
חשוב לתכנן נכון את המימון לו אנו זקוקים במהלך לימודינו, שכן בסיום הלימודים האקדמים ישנה תקופה בה מעמדנו כסטודנטים עם שלל ההטבות שמצטרפות לכך מופסק, מאידך גיסה הסטודנט נכנס לתקופת אבטלה שיכולה להשתנות בהתאם למצב במשק, בחיפוש אחר מקום פרנסה שיתאים לרמת השכלתו וכישוריו.
גם לתקופה זאת כדאי לשקול הלוואות לסטודנטים שיכולים לתת מרחב נשימה גדול יותר ושקט נפשי לחיפוש עבודה ללא צורך לחשוב על כסף עשרים וארבע שעות ביממה.
לכן כשסטודנטים מחפשים אחר הלוואות לסטודנטים על מנת לממן את לימודיהם, עליהם להביא בחשבון את מכלול ההכנסות שברשותם, כולל אפשרות מימון ע"י ההורים וממלגות המפורסמות ע"י אגודות הסטודנטים.
חשוב לחפש אחר הנחות לסטודנטים שיכולים לעזור ולהקטין את ההוצאות החודשיות כהנחה בארנונה המוצעת ע"י חלק מהעיריות והטבות מס הניתנות למשל בצורה של זיכוי בנקודות מס לחיילים משוחררים.
בכל מקרה , תמיד תוכלו לפנות אלינו בפיקסמן פיננסים על מנת לקבל הצעות הלוואות לסטודנטים בתנאים נוחים במיוחד.
לקבלת פרטים נוספים על אפשרויות למימון הלוואות לסטודנטים ניתן לפנות אלינו לפיקסמן פיננסים.

1.הלוואות חוץ בנקאיות
2.הלוואות גישור
3.הלוואות לחובות
4.
הלוואות לשכירים
5.הלוואות לעובדי מדינה
6.
הלוואה חוץ בנקאיות
7.הלוואות ללא ערבים
8.
הלוואות מחברת ביטוח
9.הלוואות בהוראת קבע
10.הלוואות לחופשה
11.
סיוע בקבלת הלוואה
12.
הלוואות למורים
13.ה
לוואות חוץ בנקאיות לכל מטרה
14.הלוואות לשיפוץ הדירה
 
15.הלוואות און ליין