אם אתם מורים , כנראה שמצבכם הפיננסי לא קל , אף על פי , שבשנים האחרונות נעשו מאמצים ורפורמות כדי להטיב עם שכר המורים, עדיין המשכורת הממוצעת של המורים היא נמוכה,פנו אלינו לקבלת הצעה משתלמת,פיקסמן

הלוואות למורים image
חברת פיקסמן פיננסים מציעה הלוואות למורים ועובדי מדינה בסכום של עד 150.000 אלף ש"ח לכל מטרה

פריסה אפשרית עד 120 תשלומים, אישור מיידי תוך מספר שעות, חברת פיקסמן פיננסים קיימת מעל 13 שנים בתחום הפיננסי, לנו הסדרים עם רוב הבנקים וחברות חוץ הבנקאיות ע"מ לתת לכם הצעה ברמה הטובה ביותר.

אם אתם מורים , כנראה שמצבכם הפיננסי לא קל , אף על פי , שבשנים האחרונות נעשו מאמצים ורפורמות כדי להטיב עם שכר המורים, עדיין המשכורת הממוצעת של המורים היא נמוכה, אם גם בן / ת הזוג שלכם מתפרנסים מהוראה מצבכם הפיננסי כנראה לחוץ מאוד.
המדינה החליטה להקל על ציבור המורים ולסבסד הלוואות מיוחדות המיועדות למגזר זה. הלוואות אלו נועדו להקל על מצוקת האשראי של המורים. ההוראה נחשבת למקצוע , שבה יש יציבות תעסוקתית, כלומר כמעט כל מורה שעושק בהוראה , נשאר לעסוק במקצוע זה כמעט כל החיים.
זה בדיוק מה , שכל בנק מחפש.
הלוואות מסובסדות הם למעשה כלי לעידוד מקצוע ההוראה, ותגמול של המדינה כלפי המורים. הלוואות ניתנות בתנאים מיוחדים, בריביות נמוכות.
הנה קצת חדשות טובות ישנם אספקטים שונים שהופכים את מקצוע ההוראה לכדאי ומשתלם יותר ממה שאולי חשבתם. כמו בכל משרה ציבורית ממשלתית, גם בתחום ההוראה אלמנט השכר הוא לא בהכרח הפן האטרקטיבי ביותר, אבל אל לנו לשכוח שאחד מהיתרונות המשמעותיים במגזר הציבורי הוא התנאים הנהדרים- תנאים שהמגזר העסקי לא מיישר איתם קו. מעבר לסיפוק האדיר ולשעות הנוחות מורים מקבלים קשת של תנאים שהופכים את הקריירה למשתלמת למרות הכל. לצד החופשות, קרנות הפנסיה וההשתלמות, שנת השבתון ואפילו הדיור המותאם שממנו יכולים המורים להנות ממחיר מוזל במיוחד- אוכלוסיית המורים בישראל נהנית מהלוואות למורים בתנאים נוחים במיוחד.
קווי אשראי והלוואות נוחות למורים
בעוד שכלל האוכלוסיה נאלצת לשלם אחוזי ריבית שמגיעים לארבעה, חמישה ואפילו שבעה אחוזים במקרים שונים, מגזר המורים יכול להנות מהלוואות בריביות נמוכות במיוחד. במסגרת מבצעים שונים של הבנקים או המדינה אפשר למצוא אף הלוואות הנושאות ריבית של שני אחוזים בלבד.
האם הלוואות למורים באמת מפצות על שכר נמוך ?
למען האמת, כן. המציאות במדינת ישראל וברוב המדינות בעולם היא שרובינו זקוקים להלוואה בשלבים שונים לאורך החיים. פערי הריביות מסתכמים לאלפי ועשרות אלפי שקלים בשנה- במקרים של הלוואה בלבד. הסכומים גבוהים מכך כאשר מדובר על משכנתא. מעבר לחסכון המצטבר שהוא בעצם תוספת כסף חשוב להתייחס גם לעובדה שמורים מקבלים הקלות בעת קבלת הלוואה. היום, בשונה מבעבר- קבלת הלוואה היא כבר לא פשוטה כל כך. מורים לעומת זאת נהנים מנגישות רבה יותר לאישורי קבלת הלוואות למורים.
כיצד לקבל הלוואות למורים ?
על מנת להנות מהתנאים הנהדרים של הלוואות למורים עליכם להיות רשומים במשרד החינוך כמורים. הבנקים עובדים ישירות עם הממשלה, זו מדווחת להם על המורים הרשומים, כך שעל בסיס מידע זה יוכל להעניק לכם הבנק את החבילה האטרקטיבית ביותר שיש לו למורים. תנו לנו לעזור לכם למצוא את ההצאה האטרקיבית ביותר וחיסכו זמן יקר והמון המון כסף.

1.הלוואות חוץ בנקאיות
2.הלוואות גישור
3.הלוואות לחובות
4.
הלוואות לשכירים
5.הלוואות לעובדי מדינה
6.
הלוואה חוץ בנקאיות
7.הלוואות ללא ערבים
8.
הלוואות מחברת ביטוח
9.הלוואות בהוראת קבע
10.הלוואות לחופשה
11.
סיוע בקבלת הלוואה
12.
הלוואות למורים
13.ה
לוואות חוץ בנקאיות לכל מטרה
14.הלוואות לשיפוץ הדירה
 
15.הלוואות און ליין