קרליבך 8, תל אביב
ניתן להשאיר הודעה לדף צור קשר המופיע למטה או לקישור לוואטצפ
חברתינו לא לוקחת פתיחת תיק ושום עמלה לפני קבלת ההלואה

בעלי עסקים אישור עקרוני תוך מספר שעות
 
פיקסמן - קפה דה מארקר פיקסמן - פייסבוק
משכנתאות למוגבלים

מסיבות כאלה ואחרות, ישנם אנשים אשר נאלצים להתמודד עם הגבלת החשבון שלהם כתוצאה מאי עמידה בתשלומים, חריגה מוגזמת ממסגרת האשראי, שיקים שחזרו או סיבות אחרות אשר גרמו נזק בחשבון הבנק שלהם, או שכתוצאה מהם נגרם נזק לצד ג'  והבנק למעשה יוצר הגבלה על החשבון.
הגבלת חשבון בנק, כשמה כן היא, מגבילה את בעל החשבון לביצוע פעולות שונות בחשבון שלו, כאשר בין היתר, הגבלה על חשבון מגבילה גם את האפשרות ללקיחת משכנתא במקרים מסויימים, כך שלמעשה משכנתא למוגבלים היא אינה אפשרות נגישה עבור אנשים בעלי חשבון בנק מוגבל.

משכנתא למוגבלים - יש פתרונות

ישנן דרכים שונות להתמודדות עם בעייה של חשבון בנק מוגבל, כאשר דרכים אלה מותאמות לנקודת הזמן בה נמצא בעל החשבון, כמו גם לחומרת המצב שלו, ואם אתם חוששים שהחשבון שלכם יהיה מוגבל, מומלץ להיוועץ עם איש מקצוע אשר יוכל לסייע לכם להתמודד עם התהליך הזה.
למרות ההגבלה על החשבון, במידה וקיימת, הרי שישנן פרצות רבות בחוק, וישנם דברים רבים אותם ניתן לעשות לפני שמתייאשים מקבלת משכנתא עבור רכישת דירה או בית, כך שלמעשה, למרות שבאופן פורמאלי לא ניתן להעניק משכנתא למוגבלים, הרי שישנן דרכים שונות לעקוף את המצב הזה ובכל זאת לקבל הלוואה לצורך רכישת דירה או בית במקרים מסויימים.

אל תתייאש פנה לחברת פיקסמן לקבלת משכנתא למוגבלים

עם חברת פיקסמן תוכלו לקבל תמיכה וסיוע בפתרון בעיית ההגבלה על החשבון שלכם ולהגדיל את הסיכויים שלכם לקבל משכנתא למוגבלים, ולרכוש בית מגורים. ברמת העיקרון, על פי חוק, ישנו פרק זמן אשר אמור לחלוף מרגע קבלת ההגבלה, כאשר מעבר לכך, ישנן רמות הגבלה שונות על חשבון הבנק, כך למשל ישנה הגבלה רגילה, הגבלה חמורה וכן הלאה, כאשר גם ההגבלות השונות משתנות בהתאם לחומרת ההגבלה אשר קיימת על החשבון בנק.

הלוואות עד 3.000.000 מליון ש"ח כנגד משכון הנכס לכל מטרה גם ללקוחות מוגבלים בבנק

חברת פיקסמן יכולה לסדר משכנתא למוגבלים עד 3.000.000מליון ש"ח כנגד משכון הנכס לכל מטרה,
פנו כעת למומחים שלנו,ע"מ לקבל את ההצעה הכי טובה,

משכנתא למוגבלים
משכנתאות למוגבליםמשכנתאות למוגבלים-פיקסמן פיננסים
 
  צרו עמנו קשר בטופס הנ"ל ואחד מן היועצי האשראי שלנו יצור אתכם קשר בהקדם.