קרליבך 8, תל אביב
ניתן גם לשלוח הודעה לוואטספ בקישור המופיע למטה

 
פיקסמן - קפה דה מארקר פיקסמן - פייסבוק
רכישה של רכב היא השקעה די מכובדת שיכולה להגיע לסכומים של מאות אלפי שקלים. למרבה המזל, בשביל לקנות היום רכב בישראל, לא חייבים להגיע עם הון עצמי בגובה העלות המלאה של הרכב. עם פתרונות המימון שיש כיום בשוק תוכלו להנות ממימון של עד 100% משווי הרכב אותו תרצו לרכוש בין אם אין ברשותכם את כל הסכום או שאתם לא מעוניינים להשקיע אותו מההון הפרטי מכל סיבה שהיא. בשוק קיימים כמה פתרונות שעומדים לרשותכם, ביניהם פתרונות מימון בנקאיים וחוץ בנקאיים המעמידים מגוון של מסלולי מימון בתנאי החזר נוחים במיוחד, כך שאתם נמצאים רגעים ספורים בלבד מרכישת רכב חלומותיכם.

פתרונות מימון בנקאיים לרכב

הבנקים מתחרים על ליבו וכיסו של הלקוח, מה שאומר שכל אחד מהבנקים מנסה להאפיל על מתחריו ולהציע הצעה אטרקטיבית יותר. כמובן שהלקוח נהנה מהתחרות בשוק. מסלול סטנדרטי של בנק יציע מימון לרכישת רכב חדש או משומש (בהתאם להגבלות הבנק לשנת הייצור של הרכב) לפרק זמן של עד 5 שנים בדרך כלל בגובה של 50% ועד 100% מעלות הרכב. הבנקים מציעים מסלולים בריבית משתנה, כאשר ההלוואה תינתן על בסיס שיעבוד הרכב. כדאי לדעת שישנם סניפי בנק המתמחים במתן פתרונות מימון לרכישת רכב.

פתרונות מימון חוץ בנקאיים לרכב

פתרונות חוץ בנקאיים יספקו מימון לרכישת רכב בתנאים פחות מגבילים מזה של הבנק בדרך כלל, אם כי הריבית אותה תשלמו תהיה גבוהה יותר. אם בהלוואה בנקאית מדברים על כ- 3% ריבית, הרי שבגופים חוץ בנקאיים הריבית על מימון לרכב יכולה להגיע בלי הגעיה לגובה של 10%. לתוך רשימת הגופים החוץ בנקאיים נכנסים חברות ביטוח וחברות אשראי. למרות שהבנקים שמחים להעניק מימון למטרות שונות ובמיוחד מימון לרכישת רכב ישנם מקרים שבהם הבנק יסרב לבקשה, במקרים כאלה- תמיד תוכלו לקבל מענה חיובי בסבירות גבוהה מהגופים החוץ בנקאיים השונים. עם זאת, כדאי שתדעו שסביר שהבנק לא יעמוד מאחורי ההלוואה הזאת, כלומר אם תרצו בעתיד למחזר אותה למשל- הבנק לא יהיה מחוייב לאשר. 
בדרך כלל מימון לרכישת רכב, בין אם באמצעות הבנק ובין אם באמצעות גוף אחר, מותנה ברכישת ביטוח מקיף לרכב.

 
  צרו עמנו קשר בטופס הנ"ל ואחד מן היועצי האשראי שלנו יצור אתכם קשר בהקדם.
 


הלוואות לרכישת רכב-פיקסמן פיננסים