קרליבך 8, תל אביב
ניתן גם לשלוח הודעה לוואטספ בקישור המופיע למטה

 
פיקסמן - קפה דה מארקר פיקסמן - פייסבוק
 
  צרו עמנו קשר בטופס הנ"ל ואחד מן היועצי האשראי שלנו יצור אתכם קשר בהקדם.
 


הלוואות לסגירת מינוס-פיקסמן פיננסיםמה עושים במידה בה ביצעתם רכישה של דירה, כאשר הכסף או המקדמה כבר שולמו ואתם לא מקבלים את הדירה שלכם? אחת הדרכים להתמודד עם הבעיה היא באמצעות פנייה אל הלשכה להוצאה לפועל, שמטרת קיומה היא למעשה לסייע לאנשים להחזיר לעצמם את ההון או הנכס שלהם על פי חוק. הלשכה להוצאה לפועל תמנה כונס נכסים דירות אשר יבטיח את העברתה של הדירה לדיכם.

ובמקרה בו נצבר לטובתכם חוב אשר אינו מושב לכם על ידי החייב? גם במקרה כזה פונים אל הלשכה להוצאה לפועל, שהיא מצידה ממנה כונס נכסים דירות שמטרתו לוודא שהחוב שלכם יוחזר אליכם, בין אם זה באמצעות גבייה של הכסף עצמו, וכך גם כונס נכסים דירות יכול לעקל נכס של החייב, במידה ואין ברשותו את הכסף להחזר החוב, הוא יוכל למכור או להשכיר את הנכס, ואת התמורה מהפעולה להחזיר אל הנושה, במסגרת החוב שלו.

גם במקרה בו הצטבר חוב בחברה והיא הכריזה על פשיטת רגל או נכנסה לתהליך של פירוק חברות, בין אם באמצעות הרמת מסך, ובין אם לפני, תוכלו גם במקרה כזה לפנות אל הלשכה להוצאה לפועל אשר תנהל עבורכם את תהליך גביית החוב והחזרתו לכם.

עבודתו של כונס נכסים דירות

במקרה בו אתם מעוניינים להשיב לעצמכם חוב אבוד באמצעות כונס נכסים דירות, הרי שחשוב שתדעו שיש להערך מראש לגבי כל פנייה אותה תבצעו אל הלשכה להוצאה לפועל, כמו כן, מומלץ לעשות את התהליך בעזרתו של עורך דין אשר יוכל להבטיח כי התהליך יתבצע הצורה המהירה והיעילה ביותר. מאחר והלשכה להוצאה לפועל היא גוף מוסדי די בירוקרטי הרי שיש לקחת בחשבון שכל התהליך לוקח זמן, ולעיתים עלולות לחלוף שנים מרגע ביצוע הפנייה ועד לרגע גביית החוב, בהתאם כמובן לקושי במציאת החייב ולתהליך הגבייה עצמו. במקרה כזה נוכחותו של עורך דין תוכל בהחלט לסייע ביעול וקיצור התהליך בצורה ניכרת.

מינוי של כונס נכסים דירות

ראש הלשכה להוצאה לפועל ימנה כונס נכסים דירות שתפקידו הוא להבטיח את השבת החוב, בין אם מדובר על חוב של אדם פרטי לאדם פרטי אחר, בין אם מדובר על חובות בין חברות, וכך גם במקרים של פשיטת רגל, או לחלופין, במקרים של פירוק חברות.

החייב, מבחינתו, ברגע שמונה כונס נכסים דירות, מוכרח למלא אחר כל הוראה עליה יחליט כונס נכסים דירות. על החייב לספק כונס נכסים דירות את כל המסמכים הרלוונטיים לנכס ולנהוג בשקיפות מלאה כלפי כונס הנכסים.