קרליבך 8, תל אביב
ניתן גם לשלוח הודעה לוואטספ בקישור המופיע למטה

 
פיקסמן - קפה דה מארקר פיקסמן - פייסבוקפיקסמן פיננסים , מעסיקה כלכלנים יוצאי המערכת הבנקאית, שכל מטרתם לעזור לך העצמאי בעל העסק , לך העובד השכיר ולסטודנטים לקבל הלוואה, לצאת ממצוקת האשראי או מחנק האשראי בו הם מצויים. לצורך כך אנו מעסיקים : כלכלנים, רואי חשבון, יועצי משכנתאות, סוכני ביטוח ועורכי דין, שכל אחד מהם מומחה בתחום המימון ובעל ניסיון רב בתחום.

מרבית הישראלים מתקשים להתמודד נוכח הפרסומים והשינויים בכלכלה בשנים האחרונות: מושגים חדשים נוצרו כגון : חוק האשראי, חוק וועדת בכר, 'מסגרת מאושרת', 'חריגה ממסגרת'....ואלו רק מקצת החוקים והתקנות , שכדי להבינם ולדעת כיצד להתמודד עמם אנו זקוקים ליועץ פיננסי. לשם כך את/ה זקוק/ה לגוף פיננסי שיעזור לך בייעוץ פיננסי , לצורך קבלת הלוואה או אשראי בנקאי או חוץ בנקאי. ההלוואות ניתנות עיי' גופים פיננסים מוכרים מהמערכת הבנקאית או מגופים חוץ בנקאיים. כל הגופים הפיננסים מאושרים עיי' משרד האוצר ובנק ישראל.

ההלוואות ניתנות ללא ערבים על פי היסטוריית האשראי של הלקוח ובהתאם לתוכנית מימון , שנבנתה עיי' כלכלנים מפיקסמן פיננסים לפי דרישת הלקוח. פיקסמן פיננסים יכולה לפתור לך תסבוכת אליה נקלעת מול המערכת הבנקאית , שנובע מהתנהלות כלכלית לא נכונה מול הבנק. אנחנו יכולים לפתור לך תהליכים משפטיים שנפתחו לך מול הבנק עוד בטרם היגיע התסבוכת שלך לבית המשפט , ללא צורך בייצוג משפטי. היתרון שלנו הוא בניסיון , שאין תחליף לו, בעבודה מול המערכת הבנקאית והחוץ בנקאית. היחסים והקשרים שלנו עם המערכת הבנקאית והחוץ בנקאית יכולה לעזור לך לקבל את ההלוואה שלך בזמן הקצר ביותר. ההלוואות מאושרות תוך 24 שעות ללא התחיבות מראש.

מדוע לבחור בפיקסמן פיננסים ? לחצו על סיוע בקבלת הלוואות ותגלו את יתרונות פיקסמן פיננסים

 
  צרו עמנו קשר בטופס הנ"ל ואחד מן היועצי האשראי שלנו יצור אתכם קשר בהקדם.
 
לקוחות הנ"ל לא יוכלו לקבל הלוואה דרך חברת פיקסמן פיינסים
1.פחות מגיל 28. 2.מוגבל בבנק 3.מוגבל בבנק ב5שנים האחרונות 4.לקוחות שחזרו להם צ'קים או הוראת קבע אפילו אחת.5.הוצאה לפועל קיימת.6.עיקולים קיימים

מתי כן אפשר לעזור אפילו שיש את הדברים הנ"ל? 
ברגע שיש דירה או נכס שאין עליהם משכנתא או שיש משכנתא עד 50%מערך הנכס אפשר לסדר דרך משכנתא חוץ בנקאית גם על הלקוח מוגבל בבנק או מעוקל גם אם יש כונס נכסים ניתן לסדר הלוואה כנגד שיעבוד הנכס,


אודות חברת פיקסמן-הלוואות ומשכנתאות לעסקים ולשכירים